Kuldīgas Vecpilsētas svētki

Šovasar viena no Latvijas šarmantākajām pilsētām – Kuldīga – svinēs vecpilsētas svētkus. 26. un 27. jūlijā atdzīvosies vecpilsētas romantiskās ieliņas un pagalmi, tirgotāju čalas mīsies ar neparastām performancēm, bet senās ēkas ar sarkano dakstiņu jumtiem vērs plaši savas durvis,  iedvesmojot un aicinot iepazīt Kuldīgu no jauna.

Svētku lakā Kuldīgas vecpilsētā vēsturisko elpu uzburs dažādi koncerti, izstādes un performances – klasiskās mūzikas skaņas eleganti papildinās mūsdienīgi ritmi un dīdžeju seti, uz andelēšanos Rātslaukumā pulcēsies tirgotāji un amatnieki, aicinot kuldīdzniekus un pilsētas viesus apgūt senatnīgās nodarbes.

Neierastās pilsētas vietās būs baudāmi koncerti, uzvedumi un meistarklases, bet mākslas gardēžus priecēs izstādes un priekšnesumi. Bērnus un jauniešus uz radošām nodarbēm gaidīs aktīvās atpūtas zonas.

Atzīmējot vecpilsētas iekļaušanu UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja izstaigāt un iepazīt vecpilsētu, pievēršot uzmanību tās unikālajām detaļām un uzzināt vēl nedzirdētus stāstus.

E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas Pedagogu vasaras koncerts