Uzdāvini mammai un tētim brīvdienu

15.12.2023 - 16.12.2023
18:00 - 21:00
Kaļķu iela 14, Kuldīga
15. un 16. decembrī Ziemassvētki dun’ Kuldīgā 2023✨ ietvaros norisināsies labdarības akcija UZDĀVINI MAMMAI UN TĒTIM BRĪVDIENU
[vecāki, kuriem paliatīvā aprūpē ir neizārstējami slimi bērni]
📌 LABDARĪBAS MĒRĶIS:
Daudzi no mums zinām, ka, ja mamma ir laimīga, arī ģimene ir laimīga.🫶 Šīs labdarības akcijas mērķis ir atbalstīt Kuldīgas novada paliatīvajā aprūpē esošu 20 bērnu mammas un tētus, lai viņi var nedaudz atpūsties, veltīt laiku sev, tādejādi uzlabojot savu ģimeņu dzīves kvalitāti.
📌 Visi ienākumi no Labdarības akcijas tiks lietoti, lai dāvinātu mammām un tētiem vienu piepildītu brīvdienu, lai satiktos visiem kopā, atpūstos, pavadītu dienu radoši un iedvesmojoši.
📌 Latvijā ir vairāk kā 600 ģimeņu, kuras ikdienā rūpējas par smagi slimiem bērniem. Ar šo labdarības akciju vēlamies pievērst sabiedrības uzmanību paliatīvās aprūpes problēmsituāciju risināšanai Latvijā. Aicinām savā ikdienas steigā nedaudz apstāties un aizdomāties, ka par katru šo smagi slimo bērnu nepārtraukti rūpējas nogurusi mamma, tētis vai kāds cits ģimenes loceklis.
Veidosim iekļaujošu sabiedrību kopā!
📌 KĀ TU VARI ZIEDOT LABDARĪBAS AKCIJĀ?
Atnāc uz Kaļķu ielas kvartālu (Kaļķu iela 14, Kuldīga) un atrodi Labdarības telti. Ziedo labam mērķim (cik vēlies) un pretī mēs tev dāvāsim iespēju izvēlēties kādu no 10 Latvijas mākslinieku pastkartēm💌 (ar marku komplektā), kuru ar laba vēlējumiem varēsi nosūtīt draugiem vai radiem tur pat novietotā pasta kastē.
📌 Labdarības akcijā savu mākslas darbu pastkartes dāvinās mākslinieces un brīnišķīgu darbu autores – Agnese Veinberga, Elita Patmalniece, Agnese Kaupere, Kristine Kutepova, Ildze Ose, Katrīna Kalniņa, Dita Lūse, Baiba Feoktistova, Elīna Sanda Zaķe un Zane Ūpe.
Paldies! Labdarības akcijas labvēļiem: Energoparks, Dekors RD, Kuldīgas novada pašvaldība
📌 Ja vēlies piedalīties ar savu ziedojumu Labdarības akcijā, to būs iespējams izdarīt arī pirmssvētku nedēļā no 18. – 22. decembrim Kuldīgas novada tūrisma attīstības centrā, Baznīcas ielā 5, no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 09:00 līdz 17:00.
Mierpilnu svētku gaidīšanas laiku! ❤️
Brumo Silent Disco