Pasākums uzņēmējiem “Digitalizācijas Brančs Kuldīgā”

02.11.2023
11:00 - 14:15
Kuldīgas biznesa inkubatorā

Uzņēmēji un uzņēmumu pārstāvji tiek aicināti uz informatīvo pasākumu “Digitalizācijas Brančs Kuldīgā”, kas norisināsies 2. novembrī no plkst. 11:00 līdz 14:15, Kuldīgā, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā, Kalpaka ielā 4.

Informatīvā pasākuma “Digitalizācijas Brančs Kuldīgā” mērķis ir informēt uzņēmējus par šobrīd pieejamo finanšu atbalstu uzņēmumu procesu digitalizācijai, kā arī veicināt uzņēmumu izpratni par digitalizācijas iespējām – to nozīmi uzņēmējdarbības stiprināšanai un biznesa izaugsmes attīstībai.

Pasākumu atklās Gvido Grīnbergs, digitālās inovācijas centra vadītājs (EDIC Kurzemes kontaktpunkts), kas pasākuma dalībniekus informēs par finansējumu un atbalsta rīkiem digitalizācijas attīstībai uzņēmumos, kā arī par Eiropas digitālās inovācijas centra pakalpojumiem.

Par digitalizāciju un digitālo transformāciju (uzņēmēja pirmajiem soļiem) dalīsies IT produktu vadītājs Sergejs Zikovs.

Ar prezentāciju par mākslīgā intelekta risinājumiem procesu un produktu digitalizācijai dalīsies Ēvalds Urtāns, mākslīgā intelekta pētnieks.

Savukārt, pasākuma nobeigumā Basaful izpilddirektors Daniels Bērziņš iedvesmos pasākuma dalībniekus ar pieredzes stāstu, kā uzņēmums Basaful izveidoja savu digitālo ekosistēmu.

Pasākuma ietvaros būs iespēja ne tikai uzzināt par jaunākajām aktualitātēm un digitalizācijas tendencēm, lai stiprinātu savu uzņēmējdarbību, bet arī iegūt jaunus kontaktus un potenciālus sadarbības partnerus.

Pieteikšanās līdz 2023. gada 31. oktobrim plkst. 17:00

Pasākums dalībniekiem būs bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots un tam nepieciešams reģistrēties šeit:

https://forms.gle/GBLZeD8FUpdmHtmH6

Pasākuma programma:

  • 10:30 Ierašanās, reģistrēšanās, rīta kafija
  • 11:00 Finansējuma un atbalsta rīki digitalizācijas attīstībai uzņēmumos (Informācija par Eiropas digitālās inovācijas centra pakalpojumiem), Gvido Grīnbergs, Digitālās inovācijas centra vadītājs (Kurzemes kontaktpunkts)
  • 11:30 Digitalizācija un digitālā transformācija – pirmie soļi, Sergejs Zikovs, IT produktu vadītājs
  • 12:30 Mākslīgā intelekta risinājumi procesu un produktu digitalizācijai, Dr. Ēvalds Urtāns, Mākslīgā intelekta pētnieks
  • 13:30 Kā Basaful izveidoja savu digitālo ekosistēmu? – uzņēmēja pieredzes stāsts, Daniels Bērziņš, Basaful izpilddirektors (CEO)
  • 14:15 Noslēgums un kafija

Informatīvo pasākumu “Digitalizācijas Brančs Kuldīgā” organizē Eiropas digitālās inovācijas centra Kurzemes kontaktpunkts, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoru.

Pasākums tiek organizēts projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) īstenošanas ietvaros.

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Plašāka informācija par projektu pieejama šeit: https://www.digitallatvia.lv/ un https://dih.lv

Spēļu diena “Spēles manas, draugi tavi!”