Muižas preses klubs Laidos

20.05.2023
17:00 - 19:00

20. maijā plkst. 17:00,  aicinām uz otro “Muižas preses klubu” – sarunu vakaru brīvā atmosfērā un patīkamā kompānijā.

Tā būs iespēja satikties ar pazīstamiem un nepazīstamiem cilvēkiem, aprunāties par sev un citiem aktuālo, kā arī paviesoties kādā no Kuldīgas novada muižām. Šoreiz viesosimies Laidu muižas pils radošajā visumā, kur jau gandrīz gadu saimnieko mākslinieku apvienība, kas muižā gan dzīvo, gan strādā.

Kāpēc pasākumu sauc  par preses klubu? Jo sarunām iedvesmos īpaši atlasīti fragmenti no dažādiem preses izdevumiem, dodot iespēju izteikties gan par nopietnām, gan ne tik nopietnām tēmām.

Kāpēc tas vajadzīgs? Jo gribam pievērst uzmanību gan tam, kas notiek Kuldīgas novada muižās, gan tam, cik svarīga nozīme mūsdienu informācijas pārbagātībā ir profesionālai žurnālistikai. Bet pats galvenais – vēlamies dot iespēju cilvēkiem satikties (gan vietējiem apkārtnes iedzīvotājiem, gan viesiem) un šādā pilnīgi neformālā vidē sarunāties par sev un citiem svarīgo. Vēlamies, lai cilvēki mūsu sabiedrībā justos uzklausīti, viens pret otru attiektos ar cieņu, viens otram vairāk uzticētos, kas ir pamatu pamats, lai mēs pēc tam arī vairāk sadarbotos.

Pasākums ir bez maksas. Lai varētu prognozēt aptuveno dalībnieku skaitu, lūgums aizpildīt anketu: https://ej.uz/sarunas_laidu_muižā

Pasākumu rīko biedrība “Kurzemes NVO centrs” sadarbībā ar nodibinājumu “Demokrātijas fonds”. Finansiāli atbalsts Latvijas Republikas Kultūras ministrija

Labdarības akcija četrkājaino draugu atbalstam