Kuldīgas vasaras vitrāžas 2023

20.07.2023 - 23.07.2023
10:00 - 23:00
Kuldīga

Kuldīga prot svinēt svētkus – krāšņi un ar vērienu. Jūlija izskaņā kuldīdzniekus un pilsētas svētkus ar plašu programmu priecēs festivāls “Kuldīgas vasaras vitrāžas,” kas šogad notiks no 20. līdz 23. jūlijam.

Lejupielādē pasākuma programmu elektroniski:

Programma “Kuldīgas vasaras vitrāžas 2023”

Plašā festivāla programma tiks izziņota jau drīzumā, taču “Kuldīgas Kultūras centrs” jau parūpējies par spilgtiem pārsteigumiem, atklājot daļu no “Kuldīgas Vasaras vitrāžas 2023” muzikālajiem viesiem.

“Krāsaini, emocijām bagāti svētki Kuldīgā būs arī šogad! Nedēļas nogalē no 20. līdz 23. jūlijam pilsētu piepildīs fantastiski uzvedumi un neaizmirstama atmosfēra, kādu var baudīt tikai Kuldīgā. Būs gan koncerti ar tautā mīlētiem populāriem mūziķiem, gan svētku tirdziņi, ielu performances, izstādes, pasākumi bērniem un neskaitāmi radoši pārsteigumi. Tāpēc aicinu visus jūlija pirmspēdējā nedēļas nogalē ieplānot Kuldīgu un festivālu “Vasaras vitrāžas 2023.” uz svētkiem aicina Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska.

Ilgi gaidītā tikšanās ar dziedātāju Donu vērienīgā brīvdabas koncertā šogad notiks Kuldīgas pilsētas estrādē –  21. jūlijā plkst. 22:30 festivāla “Kuldīgas vasaras vitrāžas” ietvaros. Vakara turpinājumā publiku funk un soul mūzikas ritmos iekustinās viesmākslinieki – grupa “Soul Train” no Šveices un Amerikas.

Sestdien, 22. jūlijā, “Kuldīgas vasaras vitrāžas” turpināsies kantri un rokenrola ritmos – uzstāsies grupa “Klaidonis,” “Petersons Band,” bet vasaras ballīti iegriezīs grupa “Tirkizband.”

Pašus mazākos skatītājus muzikālos piedzīvojumus 22. jūlijā plkst. 14:00 Kuldīgas estrādē vedīs Latvijā populārā bērnu seriāla varone Tuta, kura kopā ar draugiem izdzīvos savu Ačgārno dienu.

Biļetes uz festivālu “Kuldīgas vasaras vitrāžas” pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs. Kuldīgas novadnieka biļete uz festivāla koncertiem iegādājam tikai “Kuldīgas kultūras centra” kasē.

Kuldīgas novada domes sēde