Ievas Putniņas un Ginta Rudzīša izstāde “Bezdomu puķes”

20.02.2024 - 30.06.2024
Kalpaka iela 4, Kuldīga

Līdz 2024. gada 30.jūnijam, Mākslas un izglītības koprades telpā “Adatu Fabrika” būs skatāma mākslinieku Ievas Putniņas un Ginta Rudzīša izstāde “Bezdomu puķes”

Kuldīgas novada pašvaldības Mākslas un izglītības koprades telpā “Adatu Fabrika” būs iespēja iegrimt mākslas un kreativitātes pasaulē, apmeklējot un izbaudot mākslinieku Ievas Putniņas un Ginta Rudzīša izstādi “Bezdomu puķes”. Šī izstāde ir rezultāts divu mākslinieku ilggadējai sadarbībai un radošajam darbam, kurā tiek piedāvāts ielūkoties un izprast viņu pasaules uzskatus un māksliniecisko izpausmi.

Izstādes nosaukums “Bezdomu puķes” simboliski ataino darbu būtību un tās vēstījumu. Tā ir kā vizuāla ceļa karte, kurā mākslinieki ceļo caur radošām sajūtām un idejām, neaprobežojoties ar konkrētu mērķi vai galējo nozīmi. Šī izstāde nav tikai kolekcija darbu, bet gan atklāj mākslinieku domu pasauli un to, kā tie izmanto vizuālo un materiālo valodu, lai izteiktu savas idejas un emocijas.

Ievas Putniņas ideja par “bezdomu puķēm” kalpo kā metafora darbībām, kuras nepavada konkrēta vēlme vai mērķis, bet gan tiecas pēc brīvības un prieka, ko sniedz pašiem autoriem. Izstādē atspoguļojas mākslinieku radošā procesa un izpausmes daudzveidība, kas sastāv no acīmredzamajiem un rokām aptaustāmajiem elementiem, bez papildus mediju iesaistes.

Šī izstāde ir ne tikai iespēja baudīt un iedvesmoties no mākslas, bet arī iegrimt radošajā procesā kopā ar māksliniekiem, saprotot un sajust to, kas rada mākslas darbu neatkārtojamu un izteiksmīgu.

Izstādi organizē: Kuldīgas novada pašvaldība un biedrība “Latvijas Mākslinieku savienība”

Izstādes kurators: Raimonds Kalējs

Izstādes norises vieta: Mākslas un izglītības koprades telpa “Adatu Fabrika”, Kalpaka iela 4, Kuldīga

*Izstādes apskatei nepieciešams iepriekšējs pieraksts, tādēļ, lūdzu, sazinieties, lai vienotos par apmeklējuma laiku. To var izdarīt, zvanot uz tālruņa numuru 29638612 vai rakstot uz e-pastu juta.ozolina@kuldigasnovads.lv

Fotogrāfa Augusta Miklaviča foto izstāde “…un tagad paskaties uz mani!”