DUNA vasaras atklāšana

IEEJA – BEZ ATLĪDZĪBAS (Lūdzam atbalstīt vietējos uzņēmējus)

PROGRAMMA:
17:00 – “STUDIJA_SPACE” atklāšana. Iepazīstiet jaunu mākslas studiju ar ASV mākslinieku Kristīnas Molinas un Džonatana Traviesas darbu prezentāciju.
19:00 – Shota Adamishvili koncerts. Country mūzikas zvaigzne no Gruzijas atgriežas ar emocionālu un autentisku uzstāšanos, turpinot DUNA tradīciju.
21:30 – DJ Dubra uzstāšanās. Sākot no lounge mūzikas līdz Drum n’ base, DJ Dubra aizvedīs jūs muzikālā ceļojumā. Papildu Piedāvājumi:

DUNA Brewery degustācijas: Iepazīstiet un nogaršojiet unikālu alu klāstu no mūsu pašmāju alus darītavas, kas lepojas ar meistarību un radošumu.

KOPAtaste ēdienu piedāvājums: Garšīgs, radošs un sirdi sildošs ēdiens no KOPAtaste, kas garantē patīkamu pieredzi jūsu garšas kārpiņām.
Etide Botanicals: Iepazīstieties ar Etide Botanicals – jaunu dabīgās kosmētikas zīmolu, kas iedvesmojies no dabas un kultūras mijiedarbības. Atklājiet ādas kopšanas līdzekļus, kas radīti, domājot par jūsu labklājību un dabas aizsardzību.

Kaļķu ielas kvartāla pasākumu cikls ir kā atvērto durvju diena, kur katrs var atrast kaut ko sev tuvu un aizraujošu – sākot no mākslas un mūzikas līdz pat garšas un smaržas baudījumiem. Šī ir lieliska iespēja izbaudīt radošumu, kultūru un savienoties ar kopienas dalībniekiem un viesiem no dažādām pasaules malām.

Nāciet un piedzīvojiet šo neaizmirstamo pasākumu ciklu, kas apliecina Kaļķu ielas kvartāla unikālo spēju apvienot dažādas kultūras izpausmes vienā harmoniskā un aizraujošā pieredzē.

“Kūka + kafija” par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai