Vērienīgs brīvdabas klasiskās mūzikas koncerts “Suitu kods mūzikā”

12.08.2023
18:30 - 21:00

12. augustā plkst. 18:30 Alsungas pils pagalmā notiks klasiskās mūzikas brīvdabas koncerts “Suitu kods mūzikā”. Koncerta mākslinieciskā vadītāja, diriģenta Māra Sirmā aicināti tajā vienkopus pulcēsies mūziķi, kuru saknes vai dzīve un talanta attīstība ir cieši saistīta ar suitu novadu – mūziķi, dziedātāji Juris Vizbulis, Anta Jankovska un Ance Krauze, akordeoniste un dūdiniece Anta Puķīte, ģitāras virtuozs Miks Akots, vijolniece Elza Siliņa, kā arī komponists Raimonds Tiguls. Visu bagātinās Kurzemes un visas Latvijas profesionālās mūzikas lepnums – Liepājas simfoniskais orķestris un koris “Sirmā Kamērs.”

Biļetes uz koncertu “Suitu kods mūzikā” pieejamas SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā. Īpašā agrās iegādes cena līdz 12. jūlijam  pieejama par eur 25, pēc 12.07 līdz koncerta dienai biļešu cena – eur 30. Kā Kuldīgas novada ierasts, uz īpašiem pasākumiem pieejamas arī novadnieku biļetes, kuras būs iespējams iegādāties tikai Alsungas kultūras namā uz vietas par cenu eur 20.

Plašāka informācija: https://kuldigasnovads.lv/alsungas-pils-pagalma-notiks-verienigs-brivdabas-klasiskas-muzikas-koncerts-suitu-kods-muzika/

Novadpētniecības izstāde “Kuldīgas ebreji cauri laikiem”