Aicinājums uz diskusiju par aizvadītajiem darbiem Riežupē

28.10.2024
Rumbas pagasta pārvalde

Pasaules Dabas Fonda uzsāktā projekta ietvaros dabas parkā “Riežupe” šogad norisinājušās divas talkas – straujteču atjaunošanai un potenciālai ekoloģiskās kvalitātes uzlabošanai, kā arī kopīga diskusija, kurā tika ievirzīti plāni sezonai. Tagad pienācis laiks kopīgi tikties otro reizi, lai izvērtētu izdarīto, kā arī lai apspriestu ieteikumus un uzlabojumus nākamā gada darbos.

Lai atskatītos uz līdz šim paveikto un izrunātu turpmāk darāmo, aicinām uz diskusiju 28. oktobrī plkst.17:00, Rumbas pagasta pārvaldes telpās Mežvaldē, Riežupes ielā 1. Sarunās mums pievienosies un ar savu pieredzi dalīsies pārstāvji no biedrības “Par Lielu Lielo Juglu”, kas jau vairākus gadus darbojas, veicot dažādus apsaimniekošanas darbus Lielās Juglas upes uzturēšanai – tās atbrīvošanu no visdažādākajiem šķēršļiem, padarot to draudzīgāku ne vien laivotājiem un dabas baudītājiem, bet arī zivīm un citiem ūdens organismiem.

Aicinām piedalīties ik vienu, kam ir interese par ūdeņu kvalitāti, procesiem upēs vai vienkārši ir vēlme uzzināt par pašu projektu un darbiem Riežupē. Projekts turpināsies līdz nākamā gada septembrim, kā ietvaros turpināsim iesāktos darbus talkās un tiksimies uz atkārtotām sarunām par plānoto un paveikto.

Papildu informācija par projektu un talku būs pieejama Pasaules Dabas Fonda mājaslapā www.pdf.lv, mūsu sociālo tīklu profilos, kā arī Rumbas pagasta mājaslapā https://rumbaspagasts.lv un Kuldīgas novada pašvaldības Facebook profilā. Papildu informācijai lūdzam sazināties ar Patrīciju Pļešakovu caur e-pastu pplesakova@pdf.lv vai Undīni Laugali pa tālruni +37127178050.

Literatūras izstāde – rakstniecei Norai Ikstenai – 55